04.09.2017
(Platená inzercia)

Prázdniny sa končia a čoraz viac sa blíži koniec roka. Pre niektorých je to možno príliš skoro, ale tí skúsenejší vedia že nie je na škodu byť pripravený vopred. Čo sa týka zábavnej pyrotechniky tak to platí dvojnásobne. Dôvodom sú zaujímavé ceny v tomto období ako aj šírka ponuky. Tesne pred koncom roka už budete ťažko hľadať všetky rakety, ohňostroje alebo rímske sviece. Dôvod? V tejto dobe to už budú hľadať všetci, a preto bude dostupného tovaru menej.

Aké sú ale najobľúbenejšie typy pyrotechniky? Dlhodobo sú v obľube rôzne ohňostroje. Tie sa delia do viacerých skupín. Z hľadiska veku kedy je ich možné používať sú to malé ohňostroje ktoré je možné používať od 18 rokov. Tie väčšie ktoré spravia aj viac efektu a zároveň zábavy sú až od 21 rokov. Podobné delenie majú aj petardy. Tie najväčšie z kategórie F3 je možné rovnako používať až po dvadsať jednotke.

Pre tých menej náročných sú k dispozícii obľúbené a už klasické prskavky v rôznych typoch prevedení a rôznych dĺžkach. Rovnako existuje aj detská pyrotechnika ktorá je veľmi bezpečná ale rovnako zábavná. V neposlednom rade sa poobzerajte aj za novinkami v pyrotechnike pre rok 2017.
Dnes je samozrejme možné pozerať novinky a zároveň aj objednávať pyrotechniku z pohodlia domova cez internet. Preto pozerajte čo je nové v oblasti zábavnej pyrotechniky už dnes.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama