23.01.2019
(Platená inzercia)

Všetci poznáme pojem „priateľstvo s výhodami“. V dnešnom uponáhľanom svete si nie každý nájde čas na dlhodobý vzťah. Veľa mladých ľudí preto volí túto variantu, kedy bez emočnej záťaže, záväzkov a povinností, dostanú všetky výhody a slasti vzťahu. Netreba však zabúdať, že aj tieto výhody, majú svoje riziká.

Nie je kamarát ako kamarát

Ako však k takémuto kamarátstvu pristupovať? Nie každému tento druh vzťahu vyhovuje. Má svoje výhody aj nevýhody. Vaša sexualita by nemala byť zanedbávaná a rovnako ako ostatné aspekty života, mali by ste si ju vedieť užiť a vychutnať. Či už je to váš bývalý, alebo kamarát, s ktorým ste sa na párty opili a nečakane spolu skončili v posteli, nie je na tom nič zlé. Užívajte si, no všetko s rozumom.

Rovnako môžete siahnuť po online erotickej zoznamke, kde je všetko o niečo jednoduchšie, keďže všetci zúčastnení sem chodia s jedným cieľom. Treba si však dávať pozor, pristupovať k takýmto stretnutiam opatrne a nevrhať sa bezhlavo do stretnutí s cudzincami bez bližších informácií a detailov.

Ako sa chrániť?

Existuje niekoľko spôsobov ako sa chrániť pred nechceným tehotenstvom, no len jeden druh antikoncepcie nás ochraňuje aj pred prenosom pohlavných chorôb. Pokiaľ svojho sexuálneho partnera nepoznáte stopercentne, a nemáte istotu toho, že je váš vzťah exkluzívny, musíte sa chrániť pred sexuálne prenosnými chorobami používaním kondómu. Ak sexuálnych partnerov striedate často, určite sa u svojho doktora objednajte sa test na pohlavné choroby. Veľa chorení sa navonok neprejaví hneď. Napríklad chlamýdie sa vo väčšine prípadov pri mužoch skoro vôbec neprejavujú, ale pre ženy môžu mať katastrofálne následky.

Hoci sa vaginálna mykóza nezaraďuje medzi tradičné pohlavné choroby, aj toto infekčné ochorenie sa na vás môže od partnera pri pohlavnom styku preniesť. Kožná mykóza, alebo laicky aj pleseň, je infekcia kože, slizníc alebo kožných derivátov, teda nechtov a vlasov. Tieto miesta pri ochorení napadne hubová infekcia, ktorú odborne nazývame aj tinea, epidermophytia alebo trichophytia. Mykóza je rozšírené infekčné ochorenie, postihuje žiaľ až 30% dospelej populácie.
Plesňové ochorenia, ktoré nie sú liečené správne sa stávajú chronickými. V bežných prípadoch, doktor nasadí jemnú liečbu, v lekárni nájdete veľa voľne dostupných olejov a mastičiek, ako napríklad aj Oregánov olej Fin candimis. V horšom prípade musia byť nasadené antibiotiká, a celková liečba môže trvať až niekoľko mesiacov. Pri prvých príznakoch treba hneď zakročiť, a nečakať, že sa ochorenie vylieči samo.

Ľúbi ma, neľúbi ma?

Pri takomto druhu vzťahu, ako vlastne pri každom, je najdôležitejším prvkom komunikácia. Musíte si jasne a zreteľne stanoviť pravidlá. Neexistuje zoznam, ktorý by vám zaručil, že nikoho city nebudú zranené, preto si ich musíte postaviť najlepšie ako viete vy. Nikto nepovedal, že z takéhoto vzťahu nemôže vzísť láska, ak to však očakávate, možno nie je najlepší nápad, aby ste sa do takéhoto vzťahu púšťali.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

kamen (Neregistrovaný užívateľ) 10.04.2019 23:45
kamen

Pozor na zoznamku zo švajčiarska eroticka.zoznamka.singles a dalsie podobne domeny .singles. Na druhy den som ihned poslal postou list ako i prefotil postovu potvrdenku. Peniaze za 1 mesiac (19,99€) si samozrejme strhli o par dni inkasom, s ktorym som radsej suhlasil, inak by to hrozilo pokutou 250€ v podmienkach. Odpisali ze opetovne stahovanie zrusili. Myslim si ze to je podvod, lebo adresu uvazdanu v podmienkach maju ako obrazok a nie ako text, asi kvoli vyhladavacim robotom aby sa neindexovali vo vyhladavacoch. A spravy ktore sa po zaplateni ukazu, je jasne ze to nepisal realny clovek. Myslim ze je to podobny princip ako Be2 vid www.iseznameni.cz/podvodna-seznamka-be2-recenze-a-hodnoceni/ zial neda sa tam pridat komentar, tak je to trochu divne ...

Prihlásenie
 
 
Reklama