22.10.2015

Potrebujete v spálni zmenu? Môžete sa nechať inšpirovať fenoménom Päťdesiat odtieňov sivej a začať sa správať ako neposlušné dievča. S tým môže pomôcť aj absolútne diskrétny sexshop. Uvidíte, čo to s Vaším životom spraví. A možno objavíte v partnerovi svojho vlastného Christiana Greya.

1. Lano

Lano sa dá použiť na mnoho spôsobov. Existujú dokonca fetiše, ktoré sú výhradne o viazaní lana okolo ženského tela. Javí sa tiež ako ideálny prostriedok na zväzovanie rúk a nôh. Spôsobov, ako viazať, je mnoho, ale skúste zapojiť fantáziu a nechajte sa unášať! Existuje však niekoľko dôležitých maličkostí, na ktoré musíte so svojím milencom myslieť. Je nevyhnutné dávať pozor, aby ste lano neutiahli až priveľmi, pretože hrozí zastavenie krvného obehu. Je potrebné, aby bolo možné dostať sa v prípade potreby von z uzla. Inými slovami, zväzovanie je viac o vizuálnej stránke než funkčnosti.
Pri výbere lana myslite na to, aby bolo pevné, no zároveň hladké. Reťaz je bolestivá a zabraňuje obehu krvi, pretože je až príliš tenká. Niektoré laná sú drsné a môžu zraňovať pokožku. Existujú však špeciálne laná v ponuke erotických obchodov, ktoré sú hodvábne, hladké, a preto ideálne na túto misiu. Zaobstarajte si radšej niečo také, ako by ste mali postupne vyskúšať všetky, ktoré nájdete v garáži.

2. Pančuchy

Ak sa Vám zdá lano pridrsné, použite namiesto neho pár nylonových alebo hodvábnych pančúch. Platia však rovnaké pravidlá, ako pri zväzovaní lanom. Všetko s mierou!

3. Putá

Putá sú vynikajúce vtedy, ak chcete zviazať ruky tak, aby sa nimi naozaj nedalo nič robiť. Podľa viacerých skúseností sú putá s kožušinkou oveľa pohodlnejšie ako tie čisto kovové a okrem toho sa nezarezávajú do pokožky.
Na šantivé hry sú vhodné špeciálne putá, ktoré na otvorenie nepotrebujú kľúč, majú už totiž zabudovaný blokovací mechanizmus. Ak používate putá s kľúčom, uistite sa, že ho máte na nočnom stolíku. Nechcete predsa volať zámočníka, aby Vás z nich vyslobodil!

4. Páska cez oči

Pri milovaní môžete partnerovi zaviazať oči, ale taktiež mu ich smiete zakryť aj pri obyčajnej predohre. Ten pocit, ktorý zažijete bez zapojenia jedného zo svojich zmyslov, je proste neopísateľný. A postačí Vám k tomu aj obyčajná šatka alebo spánková maska.

5. Ihličkové podpätky

Topánky sú pre mužov jedným z vizuálne najatraktívnejších aspektov. Musia byť však starostlivo vybrané a udržiavané. Páni milujú ženy v opätkoch, zbožňujú sa pozerať na ich zadok, keď v nich prechádzajú okolo, milujú tvar stehien a nôh, ktoré opätky zvýraznia. Jednoducho sa im naozaj páči, čo s našou postavou dokážu opätky spraviť. Ak chcete byť dominantná, nezabudnite si obuť ten správny pár na ihličkách. Existuje toľko spôsobov, ako ho rozvášniť, stačí si len všímať jeho reakcie a reflektovať na ne.

6. Korzet

Snáď všetkých mužov nabudí pohľad na ženu v obtiahnutom korzete. Ten, kto vraví, že nie, jednoznačne klame! Predstavte si, ako sa budete cítiť, keď sa pred ním zjavíte v korzete, ktorý nádherne vykreslí prsia, zvýrazní postavu a o Vás sa bude obtierať hodváb alebo koža. Stane sa z Vás chodiaca Venuša, ktorú obdivuje jej vyznávač!

7. Tangá

Pri pokuse o navodenie erotickej atmosféry sa vyhnite fádnej bielizni. Aj sexy nohavičky sú totiž to, čo vie muža poriadne rozdráždiť. Tangá sú vynikajúcim doplnok vizuálnej hry. Sú naozaj univerzálne. Nielenže sa predvediete ako ľahká korisť, ale partnerovi zjednodušíte prístup tam, kde ho to najviac láka. Zároveň ich môžete využiť aj na obviazanie zápästí (prípadne čohokoľvek iného). Sexy, no nie?

8. Mačka s deviatimi chvostami

Keď naozaj chcete napodobniť Päťdesiat odtieňov sivej, budete potrebovať viac doplnkov, než len niečo na zväzovanie a nejaké tie putá. Napr. tzv. mačaciu reťaz (krátky bič s mnohými prameňmi rovnakej dĺžky), ktorá býva obvykle z kože, semišu, prípadne nejakej formy mäkkej gumy.
Hoci by sa mohlo zdať, že hra s bičom je bolestivá, je to jedna z najobľúbenejších erotických pomôcok. Zámerom nie je partnera zraniť, ale ho jemne vyštípať. Pravdaže, línia medzi radosťou a bolesťou je veľmi tenká, ale mačací bič spôsobuje jednoznačne len potešenie. Skôr, ako sa pustíte do bičovania partnerovho zadku, skúste si jeho silu na vlastnom nahom stehne. Budete vedieť odhadnúť tlak, ktorý treba použiť, aby nešlo len o jemné šteklenie, ale ani o bolestivý úder.

9. Dlhý bič

Pokročilí partneri môžu namiesto mačacieho chvosta používať bič v pravom slova zmysle. Ten však namiesto rozptýleného pocitu na pokožke prináša jedno veľmi rýchle štipnutie, a to je zasa úplne iný pocit, ktorý niekomu môže vyhovovať, niekomu však nemusí vôbec robiť dobre. Tento bič nie je pre začiatočníkov.

Ak sa chystáte prejsť od hravosti k miernej bolesti (čo mnoho vyznávačov erotických románov naozaj robí), potom je bič tá správna voľba. Buďte však pri jeho používaní v strehu a nenechajte sa uniesť, pretože erotická hra sa môže ľahko zmeniť na skľučujúci okamih, ktorý nezanechá šrámy len na koži, ale aj na duši…

10. Krátky bičík

Krátky bič je dobrou alternatívou k dlhým bičom. Prináša vizuálnu stimuláciu dlhého biča, ale dáva mäkšie a jemnejšie rany. Je úplne iný ako mačací chvost a oveľa menej zastrašujúci ako dlhý bič.

11. Jazdecký bičík

Určite poznáte scénu, kde Christian dráždi Anastasiu na chrbte jazdeckým bičíkom. Skvelé, no nie? A teraz si predstavte, že to tak môžete urobiť tiež. Jazdecký bičík obľubujú najmä tí, ktorí majú radi jemnú bondáž (otrocké zväzovanie). Tam sa určite lepšie vyhráte, ako s dlhým alebo krátkym bičom. Tu musíte dávať veľký pozor na uhol dopadu a použitú silu, aby nedošlo k zraneniu. S jazdeckým bičíkom nemusíte byť tak sústredený.
Nechápte to zle, pretože aj jazdecký bičík môže zraniť, ak nie ste opatrný, ale keďže to nie je bič, je menšia pravdepodobnosť, že ním netrafíte to miesto, ktoré práve chcete, napr. namiesto chrbta zadok. Je tiež oveľa viac sexy, čo si budeme klamať. Možno naštvete počas svojho nespútaného jazdeckého výkonu suseda, ktorý si objedná meranie hluku v byte, aby sa mal s Vami o čo naťahovať a mal v rukách dôkazový materiál, no takýto risk určite stojí za to.

12. Zapchatie úst

Jedným z najerotickejších aspektov Päťdesiat odtieňov sivej je jednoduché zariadenie vložené do úst k znemožneniu rozprávania. Zväčša sa používa ako náhrada za leukoplast. Existuje mnoho spôsobov, ako niekomu zavrieť ústa. Prečo by to však niekto robil? Nejde len o to, aby ste niekomu zabránili kričať od rozkoše, ako si mnohí myslia. Ide o niečo omnoho temnejšie. Nielenže je to naozaj vizuálne veľmi stimulujúce pre dominantných jedincov, ale má to aj psychicky účinok. Bráni volaniu o pomoc a popiera pocit slobody, čo je základom takéhoto sexu.
Tenká hodvábna šatka na tento účel úplne postačí. Zaviažte ju okolo otvorených úst (ako to vidíte vo filmoch), ale nie príliš natesno, aby partner mohol dýchať. Taktiež musíte dávať pozor pri orgazme, niekto pri ňom veľmi vzdychá a bariéra by mu mohla vážne brániť v dýchaní. Okrem jednoduchej šatky však existuje mnoho ďalších pomôcok, ktoré sú určené práve na tento účel, od kolíkov až po nebezpečne vyzerajúce masky.

13. Jedlá spodná bielizeň

Ako všetci dobre vieme, nebolo to celé len o bondáži, a teda sexuálnom otroctve a zväzovaní. Jedným z najzaujímavejších sexuálnych predmetov v tomto príbehu je práve jedlá spodná bielizeň. Tá je perfektným doplnkom k sexu pre tých, ktorí sú v takýchto výstrednostiach noví.
Jedlá spodná bielizeň je presne to, o čom hovorí jej názov. Nohavičky sú z elastickej jedlej hmoty (niečo ako ovocná žuvačka). To je skvelá sexuálna hračka na prvé pokusy, aby ste sa pomaly dostali k neposlušnejším aspektom sexu bez strachu a nervozity, ktoré často sprevádzajú nováčikov pri používaní pút a bičov. Dobrá rada: ohoľte sa! Nechcete byť predsa celý dolepený a odstraňovať zvyšky tejto bielizne zo svojho ochlpenia.

14. Posteľné obmedzenia

Ak Vaša posteľ nemá stĺpiky, nebudete sa môcť o ňu uviazať. Preto vrelo odporúčame kúpiť si sadu na zväzovanie bez obmedzenia. Takéto systémy sa montujú priamo pod matrac, pričom poskytnú okamžité upevnenie zápästí a členkov. Putá môžete skryť medzi matrace a použiť ich v tej správnej chvíli. Nikto nezasvätený si ich určite nevšimne. Je to naozaj skvelý vynález!

15. Dráždidlo z peria

Dráždidlo z peria je neskutočne vzrušujúca pomôcka, ktorá Vás bude sladko mučiť. Oproti trochu bolestivému potešeniu z bičovania prináša jemnosť pierok druh ľahkého trápenia. Verte nám, ak to raz vyskúšate, už sa bez toho nezaobídete!

16. Špeciálne sedenie

Keď Vám už predchádzajúce body budú pripadať ako klišé, zaobstarajte si špeciálne kreslá určené iba na sex, ktoré sú tvarované k špecifickým sexuálnym pozíciám. Len pre príklad spomenieme aspoň dverné krídlo, ktoré visí z rámu dverí a poskytuje partnerovi jednoduchý prístup k Vám a klin, ktorý dvihne Vaše boky a uľahčí partnerovi hlbšie vniknutie v misionárskej polohe alebo pri polohe na psíka. Obe sú úplne fantastické!

17. Pádlo

Pádlo je špeciálne určené k dobrému výprasku. Je to úžasná sexuálna hračka, ktorá sa používa na tľapkanie po zadku. Nemusíte ho nutne zháňať v sexshope, vystačíte si s kuchynskou vareškou, prípadne plochým koncom kefy na vlasy. Nezabudnite ho vyskúšať na sebe skôr, než ním narúbete partnerovi.

18. Vodítko a obojok

Naozaj Vás láka hra na pána a otroka? Ak áno, musíte investovať do vodítka a obojku. To sú tie správne sexuálne hračky pre tých, ktorí sa radi hrajú na pána a sluhu. Neviem úplne presne špecifikovať ich účinok, ale majú niečo do seba. Jednoducho ich treba vyskúšať a spraviť si vlastný názor. Sex bude razom pikantnejší!

19. Pripínacie hračky

Do tejto kategórie spadá napríklad pripínací penis. Ten je užitočnou sexuálnou hračkou napríklad vtedy, keď Váš chlap už viac nemôže a Vy stále nemáte dosť. No ak chcete ešte pritvrdiť, vymeňte si úlohy!

20. Rôzne polohy

Samozrejme, jedným z najlepších aspektov máličko zvrhlého sexu sú všetky tie miesta a polohy, ktoré pri ňom môžete beztrestne a bez ostychu skúsiť. Nemusíte len nehybne ležať na chrbte vo svojej vlastnej posteli. Buďte s partnerom kreatívni, skúšajte nové polohy, vymieňajte si roly a striedajte miesta. Koniec koncov, sex ako z Päťdesiat odtieňov sivej má byť všelijaký, len nie nudný!

Na záver ešte jedno inštruktážne video ohľadne toho, čomu sa pri sexe (najmä tom prvom) radšej vyhnúť, aby ste sa necítili trápne.

Zdroj: youqueen.com
Foto: dollarphotoclub.com

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama