16.06.2014
(Platená inzercia)

Blíži sa leto a s ním sa konečne otvára väčší priestor pre Vaše možnosti, záľuby a vášne. Sloboda, more, vlny a krásna loď. Okolie zaliate slnkom a vy sa plavíte niekam do neznáma. Aj tak môže vyzerať vysnívaná dovolenka, ak medzi Vaše hobby patrí napríklad i jachtárstvo. Pokiaľ sa už tejto srdcovke venujete dlhšie, nepotrebujete asi žiadnu radu. Možno ale patríte medzi tých, ktorí tomuto druhu zábavy ešte iba prichádzajú na chuť. Vtedy sa hodí, keď viete, kde začať.

V úvode budete stáť pred otázkou, kde vysnívanú loď kúpiť, alebo ako si ju prenajať. Hoci našej turisticky atraktívnej krajine chýba more, predsa je tu aký-taký priestor pre rozvíjanie tohto atraktívneho hobby. I u nás nájdete spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom lodí vhodných na pravidelné používanie. Ich bezchybný stav je zárukou toho, že do nich už netreba viac investovať.

100% predajca

Nemusíte strácať čas pri internete a hľadať, čo je to za spoločnosť, ktorá Vám dokáže ponúknuť to, čo hľadáte. Navštívte hlavacekboats.sk a vyberte si z pestrej palety lodí, ktoré firma predáva už od roku 1995. Loď si vyžaduje náležitú starostlivosť, pretože toto skutočne nie je záležitosť, kedy môžete podceniť technickú stránku. Servis lodí poskytuje u nás len malé množstvo firiem aj preto, že je často problém získať náhradné diely na konkrétnu loď či motor. Bez kvalitného servisu však nemôže loď dlho jazdiť, keďže z času na čas sa vyskytne nejaká porucha, ktorá ju môže vyradiť. U Hlaváček Boats sa ale môžete spoľahnúť aj na túto službu. Krédom spoločnosti je totiž aj „ponúkame servis lodí, ktorý je na vysokej úrovni a loď dokážeme dostať z akýchkoľvek problémov“. Servis sa však netýka len akútnych technických porúch, ktoré sa vyskytujú pomerne zriedkavo. Máme na mysli predovšetkým pravidelný servis súvisiaci s údržbou všetkých potrebných komponentov na to, aby sa s loďou mohlo bez problémov jazdiť. Kontrola musí byť predovšetkým pred a po dovolenke, čiže pred tým, ako na lodi budete intenzívne jazdiť a po tom, ako jej budete chcieť venovať niekoľkomesačný oddych. Čo sa týka servisu, tam firma poskytuje klasický štandard motorov rôznych značiek, ale aj predaj náhradných dielov. Taktiež by ste mohli využiť služby v oblasti leštenia a upratovania člnov, čo je záležitosť, do ktorej sa „nehrnie“ príliš mnoho ľudí a pritom je relatívne potrebná.

Čo si všímať pri kúpe lode?

Teraz sa zamerajme na samotnú kúpu lode. V podstate je to obchod ako každý iný, a teda musíte kontrolovať viacero parametrov. Predovšetkým je to stav lode, ktorý napovedá o jej kvalite. Zamerať by ste sa mali aj na motohodiny, rok výroby či značku, respektíve motor. Sú to teoreticky identické parametre, ktoré sledujete pri kúpe auta, motorky či iných dopravných prostriedkov. Vašu pozornosť by mohli zaujať aj jazdené lode, ktoré spĺňajú všetky predpoklad na to, aby ste si na nich mohli jazdu užívať, a aby Vám poskytovali dostatočný komfort. „Pokiaľ hľadáte jazdené lode, skúste to u nás ," odkazuje Hlaváček Boats.

Ďalšie dôležité informácie o tom, ako vyberať loď, nájdete aj na:
lode.heureka.sk/po­radna/ako-vybrat-lod/
dromedar.topky­.sk/cl/11161/398644/NA-MORI-Ako-si-vybrat-lod-a-plavbu
scuba.sk/travel/lod_vy­ber.php

Obrázky: hlavacekboats.sk

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama