09.07.2018
(Platená inzercia)

Podnikanie so sebou prináša okrem samotného obchodného prípadne výrobného procesu aj rôznu byrokraciu. Táto administratíva je väčšinou nariadená zo strany štátu a podnikateľské subjekty sú povinné sa danými nariadeniami riadiť a vykonávať ju. V prípade všetkých podnikateľských subjektov sa jedná o vedenie účtovníctva. Toto účtovníctvo môže byť jednoduché alebo podvojné.

Ak však firma dosiahne istú veľkosť, kritériom môže byť napríklad jej ročný obrat, tak sa povinnosti zväčšujú. Jednou takouto povinnosťou je aj vykonávanie auditu účtovníctva. Najčastejšie sa jedná o audit ročnej závierky. Audit účtovníctva vykonávajú špecializované firmy ktoré musia mať povolenie ministerstva financií pre vykonávanie takejto činnosti.

Spoločnosť Solidita vykonáva audit obchodných spoločností už takmer dvadsať rokov. Už z názvu tejto spoločnosti vyplýva že sa na jej služby a profesionálov môžete spoľahnúť. Patrí k renomovaným spoločnostiam na trhu kde okrem domácich firiem vykonáva audit aj pre veľké a známe zahraničné spoločnosti. Viac informácií na tému účtovníctva, auditu ale aj konkrétne referencie nájdete na ich webe. Ak sa naopak zaujímate o domáce financie a nakladanie s peňažnými prostriedkami je tu pre Vás online portál Brigit.sk Nájdete tu viac praktické rady ako aj články na súvisiace témy napríklad o nakladaní s finančnými prostriedkami v rodinnom rozpočte.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama