12.07.2011
(Platená inzercia)

Rozmýšľali ste nad prestavbou, resp. rekonštrukciou domu? Určite sa vám z tohto hneď začne točiť hlava, keď si len pomyslíte, čo to bude stáť peňazí, aké materiály budete musieť potrebovať a hlavne si predstavíte aj tú špinu, ktorá z vás urobí upratovačky. Je pravda, že rekonštrukcia domu nie je najpríjemnejšia záležitosť, pretože sa pri nej fyzicky vyčerpáte. Ale ak ste domáci majster, tak si pri rekonštrukcii môžete ušetriť aj nemalé množstvo peňazí a ešte k tomu si posilníte svalstvo, napr. keď budete roznášať tehly.

A aký stavebný materiál sa najviac hodí na rekonštrukciu domu? Nesmiem vynechať, že stavebný materiál zohráva jednu z najdôležitejších úloh pri prestavbe domu. Medzi najdôležitejšie a najznámejšie stavebné materiály patria: piesok, malta, štrk, cement, vápno a iné známe materiály. Ceny stavebného materiálu sú rôzne, preto si dobre pozriete cenové ponuky u jednotlivých predajcov. Materiál sa ale nelíši len v cene ale aj v kvalite, preto si dobre premyslite, či investujete do lacného alebo radšej drahšieho materiálu. Ceny materiálov si môžete porovnať aj cez internetové prehliadače.

Ak ste už v záverečnej fáze rekonštrukcii domu, tak isto viete, že poslednú povrchovú úpravu tvorí omietka. Omietka je v podstate viac vrstiev maltoviny. Omietky sa aplikujú jednoducho. Prečo? Podávajú sa v tekutom stave. Z celkovej stránky, vám dodávajú ochrannú a vizuálnu funkciu.

Dali ste si tento rok predsavzatie, že si zateplíte dom? Ak áno, tak urobíte správnu vec. Radšej by ste nad tým ani nechceli uvažovať, ale uvedomte si, že zateplenie domu vás nikdy neobíde. Zateplenie domu vám prinesie množstvo výhod. Vo Vašej domácnosti Vám bude teplejšie a čo je hlavné nebudete musieť míňať toľko peňazí na vykurovanie, takže aj ušetríte.

Neviete, kde nakupovať a na koho sa pri zatepľovaní domu či bytu obrátiť? Pozrite si aktuálnu ponuku stavebného materiálu na ps-stavebniny.sk a množstvo spokojných klientov, ktorí šetria vďaka zatepleniu budov nájdete na stránke ps-zateplovanie.sk.

A vedzte, že náš kvalitný materiál, školení pracovníci a odborné poradenstvo budú dôvodom, prečo sa k nám budete vždy vracať!

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 1


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama