27.05.2019
(Platená inzercia)

Radi trávite čas v záhrade, na terase alebo v pohodlí vašej obývačky? Ku šťastiu vám stačí už len jedna vec: pohodlná, funkčná a moderná sedacia súprava. Umelý ratanový nábytok je skvelá voľba pre moderný nábytok a zároveň nestarnúci hit pre váš exteriér, ale aj interiér.

Dokonalejšia verzia prírodného ratanu

Existuje veľa druhov stvárnenia umelého ratanu, ktorý dokonale imituje vzhľad prírodného ratanu. Umelý ratan je v podstate dokonalejšia forma nestarnúceho ratanu, ktorej výhodou sú minimálne nároky na údržbu, nemenný tvar a bezchybná funkčnosť po dlhé roky aj v náročných podmienkach. Jeho životnosť sa nedá porovnať s prírodným ratanom, ktorého využitie je v tomto meradle veľmi krátkodobé, náročné na údržbu, nestále a možné iba v interiéri.

Ratanové sedacie súpravy pôsobia veľmi prirodzene a rýchlo zapadnú do každého prostredia. Vyrábajú sa v rôznych farebných i dizajnových prevedeniach, preto ich jednoducho zakomponujete do klasických i moderných záhrad, terás či obývačiek. Do väčších sa hodia súpravy stolíkov, sedačiek a kresiel, menšie zútulníte kreslami s pohodlnými poduškami a konferenčnými stolíkmi.

Balkónový set pre dve osoby

Aby sme vám výber uľahčili, predstavíme vám zopár tipov na väčšie, menšie, klasické i štýlové ratanové sedacie súpravy. Jedna z najjednoduchších je zostava záhradného nábytku, ktorá obsahuje dve kreslá s poduškami a jeden konferenčný stôl. Vďaka menším rozmerom je vhodná aj do stiesnených priestorov, napríklad na balkóny alebo do malých miestností. Bez problémov ju však môžete rozšíriť o ďalšie kreslá či taburety.

Záhradná súprava pre štyroch

Ak hľadáte sedenie pre viac osôb, zapáčiť by sa vám mohla súprava skladajúca sa z dvojsedačky, dvoch kresiel a konferenčného stola. Samozrejmosťou sú sedacie a chrbtové podušky na zips, ktoré je možné jednoducho vyprať. Dodáva sa v troch rôznych tmavých farbách, v tomto dizajne je možnosť prikúpiť rôzne stoly, boxy, lavice, ďalšie kreslá či ležadlá. Odoláva všetkým vplyvom počasia, dokonca môže byť v exteriéri celý rok, počas zimy stačí nábytok len prikryť plachtou a nepoužívať.

Luxusná súprava pre sedem osôb

Pokiaľ pre vás dizajn a štýl tou najvyššou hodnotou pri výbere sedacej súpravy, potom určite oceníte pôvabný vzhľad a komfort ratanového nábytku. Luxusný set pre siedmich sa skladá zo stola, dvoch kresiel, dvoch taburetov a jednej trojsedačky. Je vyrobený z oceľovej konštrukcie potiahnutej umelým ratanom, doska stola je z tvrdeného skla. Okrem pevnosti a dlhej životnosti je výnimočný aj svojím svetlosivým farebným prevedením, ktoré z neho robí skutočne výnimočný a luxusný kúsok vhodný do každej záhrady.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama