27.05.2014

Postavili ste si dom, ale stále tomu niečo chýba? Nevadí. V tomto článku sa dozviete, čo by to mohlo byť, ale i to, ako sa k takýmto vecičkám dostať.

Brány, ploty – ale ktoré?

Každý pozemok musí byť dostatočne ohradený, aby sa naň nedostali nepozvaní hostia a vy ste si mohli naplno vychutnávať svoje súkromie. Proste treba dať okoliu vedieť, že toto je Váš osobný priestor. Základom sú brány či ploty, ktoré plnia nielen svoju ochrannú funkciu, ale tiež sú istým štýlovým doplnkom a dotvárajú celkový dizajn Vášho obydlia. Latkové, tyčkové či okenicové ploty. To sú azda tie najžiadanejšie na slovenskom trhu. Latkové boli obľúbenými najmä v minulosti, no pokojne ich môžeme označiť ako nadčasové, pretože podaktorí ich stále uprednostňujú. Tyčkové ploty zaujmú predovšetkým mladšiu generáciu, pretože z nich vyžaruje moderný štýl a inakosť. Tie okenicové zase dokážu plnohodnotne prekryť Váš pozemok a toto je ich najväčším plusom.

V ponuke sú tiež brány rôznych typov – dvojkrídlové, jednokrídlové, posúvacie… Ak sa obzeráte po vhodných bránach k Vášmu pozemku, základnou otázkou je, či chcete elektrický pohon, alebo to celé ponecháte na manuálne riadenie. Výhody sú na strane elektrickej brány, niekto má však rád klasiku, na ktorej tiež nie je nič zlé. Pokiaľ máte záujem pozrieť si pestrú ponuku brán a plotov, kliknite SEM. A už si stačí iba vybrať, čo Vám najviac vyhovuje. Oplotenie pozemku je vďaka profesionálnemu partnerovi raz-dva vyriešené.

Markízy – komfortné a rýchle riešenie

Počas leta máte určite často potrebu sedieť vonku pri dome a užívať si krásne počasie. Nie je však celkom príjemné, ak Vám intenzívne slnečné lúče svietia neustále do očí, alebo prehrievajú Vašu izbu. V horúcich letných dňoch často vyhľadávate oslobodzujúci chládok, kde si môžete vychutnať skvelú kávu, či len tak relaxovať. Nie každý má možnosť vystavať si záhradný altánok. Tento problém spoľahlivo vyriešia aj neopakovateľné markízy, ktoré môžete inštalovať priamo k Vášmu domu a tým z neho vytvoriť príjemnú oázu pokoja. Markízy sú rôzne sfarbené a majú rôzne vzory, pričom si môžete zvoliť aj veľkosť – šírku či dĺžku.
Montáž markíz krok za krokom nájdete aj na videu nižšie.

Nedovoľte mu utiecť!

Či už máte pozemok oplotený alebo nie, ak vlatníte domáceho miláčika a držíte ho vonku, rozhodne si časom nájde cestičku, ako sa cez plot a bránku dostať preč. Človek si nikdy nevedel dostatočne poradiť so psom či mačkou, čo sa týka ich útekov. V najhoršom prípade sa už nikdy domov nevrátili, čomu sa však dnes dá veľmi ľahko zabrániť. Elektrické ohradníky pre psy sú výbornou možnosťou pre Vás – všetkých majiteľov psíkov, ktorí by chceli predísť neželaným túlaniam svojich štvornohých priateľov. Nemusíte sa obávať, tieto ohrady sú úplne bezpečné a nijako neohrozujú zdravie zvierat. Ako to funguje, a prečo by ste si aj Vy mali podobný ohradník zaobstarať, sa dozviete na tomto odkaze.

Viac informácií, ako odnaučiť Vášho tuláka útekom, nájdete aj na:
vsetkoopsoch.es­tranky.sk/clan­ky/ako-vybrat-vhodneho-psa/ako-zabranit-utekom.html
muj-pes.cz/zivot-se-psem/psi-tulaci-591.html

Obrázky: glennstone.net, victoryinteri­orhome.com, karsiyakalife­.com.tr

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama