10.09.2019
(Platená inzercia)

Krása našich veľhôr láka turistov v každom ročnom období. A s turistikou je možné spojiť aj iné spôsoby odpočinku. Vedeli ste, čo všetko vám pobyt na čerstvom vzduchu prinesie?

Z pobytu v prírode profituje celé telo

Turistika vo Vysokých Tatrách prospieva nielen fyzickej kondícii. Čistejší vzduch prečistí vaše pľúca. Výsledkom je lepšie okysličovanie krvi. Prinesie vám to tiež schopnosť lepšieho sústredenia a výkonnejšiu pamäť. Pobyt v prírode ocení aj vaša imunita a krvný tlak. Horská klímatotiž pomáha telu bojovať s infekciami a vysokým krvným tlakom. Prechádzky na čerstvom vzduchu vplývajú okrem toho priaznivo na psychiku. Zbavia vás stresu a zmierňujú príznaky niektorých psychických problémov. Napríklad úzkostí a depresie. Niekoľko hodín v lese doslova obnoví vašu myseľ a dodá vám množstvo novej energie.

Wellnes pobyt

Ak chcete zvoliť kombináciu turistiky a príjemného relaxu, vyberte si niekoľko dňový alebo víkendový wellness pobyt. Budete si tak môcť vyjsť na príjemnú prechádzku, túru či cyklotúru do okolia. Po výlete si doprajete pobyt v saune, parnom kúpeli, dotyk vody pod masážnymi tryskami v bazéne či relax vo vírivke. Wellness pobyt si môžete objednať pre jednotlivcov, páry alebo aj pre celú rodinu.

Čo si zbaliť do kufra

Na cestu do hôr si pobaľte oblečenie do každého počasia. Počasie sa vo vyšších nadmorských výškach môže nečakane zmeniť. Je preto dôležité, aby ste si zabalili kvalitnú nepremokavú obuv, nepremokavú bundu alebo pršiplášť. V lete samozrejme aj krátke nohavice, tričká a pokrývku hlavy. Nezabudnite na dámske a pánske plavky pre vaše chvíle v bazéne.

Ste radi trendy?

Ak sa radi obliekate v jednote s aktuálnymi módnymi trendmi, pre dámy sú vhodné pestré zeleninové, kvetinové a ovocné vzory. Z jednofarebných modelov vyberajte koralovú, bledú tyrkysovú a neónové farby či námornícke vzory. Moderné pánske plavky nájdete na trhu ako šortky na plávanie a tiež v klasickom športovom strihu. Čo sa farebnosti týka, vyberajte klasické mužské farby alebo tiež červenú či fialovú. Pre tých odvážnejších sú tu vzorované modely.

Bezpečnosť pre pokojný pobyt

Aby pokojný pobyt na dovolenke nenarušili nečakané problémy, myslite okrem iného na komplexné zabezpečenie auta proti krádeži. Pre väčšiu bezpečnosť odporúčame nespoliehať sa len na tradičné alarmy či bezpečnostné páky. Vhodným riešením je komfort v podobe komplexného balíka na zabezpečenie auta. Obsahuje ochranu pred odcudzením a SMART vozidlo v jednom. Všetky SMART funkcie sú dostupné cez mobilnú aplikáciu alebo prostredníctvom kľúča s imobilizérom.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama