16.12.2019
(Platená inzercia)

Aj obyčajná rodinná dovolenka sa môže s tým správnym nápadom zmeniť na nevšedný zážitok. Postačí vám k tomu len chuť vyraziť do prírody a vyskúšať niečo nové. Že neviete čo? Nechajte sa inšpirovať naším článkom.

Na začiatok zamierte do Nízkych Tatier

Nízke Tatry navštevujú mnohí turisti zo Slovenska aj z okolitých štátov. Nie je to len pre bohaté možnosti športového a turistického vyžitia. Toto miesto ponúka mnoho zaujímavostí aj pre nadšencov histórie, kultúry a, samozrejme, nedotknutej prírody. Ak hľadáte kvalitné ubytovanie Nízke Tatry, pre nefalšovaný zážitok z blízkosti prírody odporúčame ubytovanie v horskom hoteli alebo chate. Vďaka tomu to budete mať do lesa či na lyžiarsky svah len na skok.

Malá zmena v pláne

Ak máte chuť na dobrodružstvo, pribaľte si do cestovnej výbavy prístroj na nočné videnie. Na výber máte monokulárne, binokulárne a tiež digitálne nočné videnie. Ak neviete, ako takýto prístroj využiť, vyberte sa do prírody namiesto cez deň v nočných hodinách. Pohľad na les a tiež celú krajinu si cez prístroj na nočné videnie užijete celkom inak. Možno sa vám podarí nerušene pozorovať aj lesnú zver.

Ak máte radi rôzne súťaže, môžete nočné videnie využiť aj na zaujímavú, adrenalínovú nočnú hru. Výhodou digitálneho nočného videnia navyše je, že si s ním môžete vytvoriť aj fotografie a videá. Nočné videnie nevyužijete len na dovolenke. Tieto prístroje ponúkajú zaujímavé spestrenie tiež pre airsoft alebo paintball alebo aj na stanovačke.

Nezabudli ste na nič?

Pri odchode z dovolenky sa, žiaľ, často stáva, že sa niečo stratí. Zvlášť veci malých rozmerov. Ak si v horskom hoteli zabudnete zubnú kefku, nemusíte si robiť starosti. Ak však niekde zapatrošíte kľúče od auta a neviete ich pri odchode nájsť, problém nadobúda väčšie rozmery. Vybavovať rýchlo nové náhradné autokľúče nemusí byť na rozdiel od predchádzajúcich dovolenkových zážitkov žiadna zábava. Pre každý prípad je preto dobré mať jedny náhradné kľúče vždy poruke.

Pri strate autokľúčov sa nebudete musieť obávať ani odcudzenia vášho vozidla. Okrem služby programovania nového autokľúča môžete v prípade straty starého požiadať aj o prekódovanie imobilizéra automobilu.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama