28.08.2010

Texas Holdem poker sa hraje snáď v každom poriadnom kasíne a v stovkách internetových herní. Nie je však nad to, zahrať si pravý poker na živo, či už v kasíne, alebo priamo doma. Teraz si vďaka nízkym cenám pokrových stolov môžete dopriať atmosféru živého pokru aj u vás doma a zmerať si sily s vašimi známymi, alebo zorganizovať rôzne turnaje v tejto veľmi obľúbenej kartovej hre. Chcete vedieť, aké by to bolo, byť v koži hráčov ako je Gus Hansen, alebo Daniel Negreanu? Tak si obstarajte vlastný pokrový stôl a hneď sa pri hre budete cítiť ako pri pravých pokrových turnajoch.

Poker zažíva v aktuálnej dobe boom a za posledných niekoľko rokov počet jeho priaznivcov rapídne vzrástol. Rovnako tak sa poker dostal do povedomia mnohých ľudí a teraz sa vysiela v televízii. Pokrové stoly vám spríjemnia chladné večery a so svojimi kamarátmi si tak môžete užiť skvelé turnaje, pri ktorých sa všetci budú dobre baviť – naviac v teple vášho domova.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama