19.08.2010

Chceli by ste vylepšiť domácnosť, alebo rodinný dom nejakou zaujímavou vecou, ktorá vás bude baviť kľudne aj niekoľko rokov? Láka vás mať doma svoj vlastný biliardový stôl? Tak teraz máte aj vy možnosť si svoj biliardový stôl kúpiť. Kto má rád gulečník a biliard, tak sa určite od stolu ani nehne, naviac je to ideálny spôsob, ako zabaviť návštevu, kamarátov, či možnosť, ako cez pracovnú pauzu na chvíľku zarelaxovať.

Biliardové stoly sa predávajú v rôznych prevedeniach, od menších stolov až po veľmi kvalitné biliardové stoly na úrovni barových stolov. Ak máte radi biliard a máte doma miesto, kam by sa stôl dal umiestniť, určite si nákup biliardového stolu premyslite, pretože ide o veľmi dobré využité peniaze. Takýto biliardový stôl vám navyše vydrží niekoľko desaťročí, preto je to dobrá investícia do budúcna. Zabaviť sa pri ňom môžete ako vy, tak vaši známi, kamaráti, alebo rodina. Biliardové stoly si môžete tiež prenajať, alebo kúpiť do rôznych podnikov, barov, alebo pohostinstiev, záleží len na vás.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0
Fotogaléria


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama