03.12.2010

Ak ste už vyskúšali naozaj všetko pre to, aby ste schudli aspoň zopár kilečiek, ktoré vás občas skutočne potrápia a nezaberalo nič okrem klasickej hladovky, po ktorej ste sa aj tak jojo efektom vrátili na svoju pôvodnú váhu, je tu riešenie. Vibračno-masážne prístroje, ktoré cvičia za vás. Áno dobre počujete, cvičia za vás. Vy iba stojíte a chudnete. Ako je to možné?

Tak ako vaše oko vykonáva vibráciami žmurknutie následkom reflexu, tak sa aj vaše svalové vlákna prostredníctvom tohto prístroja zmršťujú a stimulujú. Vaše svalstvo vykonáva aktivitu podobnú behu, plávaniu alebo tenisu. 10 minút strávených na tomto prístroji sa rovná jednej hodine behu, alebo plávaniu či dvom hodinám tenisu. Úžasné však? Okrem toho vás zbavuje celulitídy, osteoporózy, zrýchľuje krvný obeh, odstraňuje prebutočný tuk a formuje postavu, hlavne tie najkritickejšie partie. Ak sa pýtate na detoxikáciu, áno tento prístroj pomáha aj rýchlejšie detoxikovať telo, zlepšuje metabolizmus a činnosť vnútorných orgánov a odstraňuje únavu. Vysnívané kritériá každej ženy či muža. Naozaj na ňom iba stojíte a chudnete. Pocítite príjemný pocit masáže a vibrácií, čiže viete, že vlastne športujete. Podľa toho v akej polohe ste, cítite inú partiu tela.

Pri takomto type chudnutia však nezabudnite dodržiavať pravidelný pitný režim a stravovať sa s rozumom. Určite nikdy neschudnete tak, že cvičiť síce budete ale svoje stravovacie návyky ostanú na tej istej línii ako aj boli. Telo potrebuje väčší výdaj energie ako jej príjem na to, aby sa váha pohla smerom nadol. Ak prijímate veľké množstvo nezdravých cukrov, telo ich nemá kedy spáliť, a tak si robí zásoby, hlavne tie nepekné, tukové. Ak však cukor obmedzíte, telo začne spaľovať práve nežiadúce tuky. Vibračno-masážny prístroj je pomocník, ktorý vám pomôže odbúrať práve tie tuky a partie, ktorých sa najťažšie zbavujeme. Nebojte sa, tréning na vibračnej platni je úplne bezpečný. Tak prečo ho teda nevyskúšať na vlastnej koži?

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Matúš Matula 04.12.2010 14:12
Matúš Matula

Hodil by sa nejaký odkaz na ten úžasný vynález :) Ideálne nejaký, s ktorým má autorka, resp. niekto z jej okolia, pozitívnu skúsenosť. Hlavne k tomuto tvrdeniu som dosť skeptický "10 minút strávených na tomto prístroji sa rovná jednej hodine behu, alebo plávaniu či dvom hodinám tenisu"

Prihlásenie
 
 
Reklama