17.02.2011

Hľadáte vhodný webhosting pre svoj web? Pri výbere vhodného webhostingu si najskôr skúste zrátať, aké množstvo priestoru budete pre Váš web potrebovať. Je predsa zbytočné platiť vysoké poplatky za webový priestor s veľkou kapacitou pre web, ak bude Vaša webová stránka jednoduchá. Naopak zase zvoliť si hosting s malým priestorom pri rozsiahlom webe nie je tiež dobrým riešením. Na lepšie zorientovanie uvádzame niekoľko druhov hostingov vrátane kapacitného miesta pre web.

Najmenší priestor pre web len 50 MB ponúka Nano web hosting, pri ktorom máte k dispozícií jeden mail s kapacitou 400 MB. Ak potrebujete dvojnásobný priestor na web, 100 MB, potom je pre Vás určený Mikro web hosting, kde je kapacita mailového priestoru 1200 MB a k dispozícií už máte 3 mailové adresy. Priestor pre web 500 MB ponúka Mini web hosing, s 8 mailovými adresami s kapacitou pre maily až 3200 MB. Klasik web hosting ponúka priestor 4 GB a 20 mailových adries s 8 GB priestorom na maily. Ak potrebujete neobmedzený priestor pre web vhodnou alternatívou bude pre Vás Profi web hosting.

Cena za webhosting závisí od veľkosti priestoru a začína už od 0,50 eura na mesiac za Nano webhosting, cena za Profi webhosting je 5,90 eura za mesiac. Spomenuté ceny sú skutočne veľmi nízke a predsa ak si porovnáte cenu za webhosting, ktorú budete mesačne platiť s cenou, akú zaplatíte napríklad za nový notebook, počítač, či tlačiareň, je to skutočne zanedbateľná čiastka.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama