22.12.2020
(Platená inzercia)

Trávite veľa času za volantom? Perfektným riešením bude pre vás držiak na mobil, ktorý váš telefón udrží stabilne na mieste. Vyberte si typ, ktorý vám bude vyhovovať.
Nechávate sa na cestách viesť mapami a často využívate navigáciu? Nemali by ste riskovať, je potrebné telefón umiestniť tak, aby ste naň dostatočne videli a aby sa nepovaľoval kade – tade. Riešením je spoľahlivý držiak na mobil.

Držiak do mriežky je častým výberom

Držiak do auta si môžete najčastejšie zaobstarať v dvoch variantoch. Jeden z nich funguje na princípe vloženia do mriežky ventilácie. Ide o minimalistické riešenie, ktoré vám nevadí vo výhľade a je pomerne lacné. Stačí vám niekoľkoeurová investícia, ktorá vám prinesie mnoho benefitov. Môžete pokojne šoférovať bez toho, aby ste váš chytrý telefón hľadali na sedadle alebo v priestore pri riadiacej páke. Neriskujte na cestách, zadovážte si držiak na mobil do auta, vďaka ktorému si budete môcť užívať pokojnú jazdu bez komplikácií. Jedinou nevýhodou môže byť zimné obdobie a s ním spojené kúrenie v aute. Teplý vzduch môže vložený telefón zahrievať.

Držiak na čelné sklo môžete polohovať

Univerzálny držiak do auta pre rôzne modely telefónov, ktorý upevníte na čelné sklo alebo palubnú dosku, zoženiete už za pár eur. Je maximálne polohovateľný, takže si vždy váš telefón nastavíte tak, ako potrebujete, alebo ako si to situácia vyžaduje. Tieto modely často mávajú pridanú hodnotu v podobe bezdrôtového nabíjania vloženého telefónu. Táto vlastnosť však taktiež ako pri prvom type držiaka do auta, dokáže telefón zahrievať.

Magnetické držiaky – priložíte telefón a je to!

Na trhu sa stretnete aj s magnetickými držiakmi. Sú maximálne praktické a ovládajú sa jednoducho. Stačí k nim telefón priložiť a drží ako prikovaný. Ak ste si mysleli, že magnety rušia signál, či internet, nie je to tak, nemajú na fungovanie telefónu žiaden vplyv. Navyše, magnetický držiak je cenovo dostupný a môže si ho dovoliť naozaj každý. Tiež ho dostanete aj v prevedení, ktoré však vyžaduje okrem držiaka aj puzdro so špeciálnou magnetickou plôškou – „žetónom“. Stačí ho nalepiť na ľubovoľný kryt, ktorý budete v aute používať. A ako držiak funguje? Priložením k držiaku sa váš telefón zafixuje tak, ako potrebujete.

To, aký držiak do auta si vyberiete, je len na vás a vašich preferenciách. Čo však musíte zohľadniť, sú rozmery. Pri výbere nezabudnite pozerať na veľkosť maximálneho otvorenia čeľustí držiaka, aby sa do nich váš model telefónu bez problémov zmestil. Kúpou držiaka na mobil získate pocit bezpečia a komfort počas telefonovania alebo iného využívania telefónu v aute.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama